Dekoratyvinis tinkas

Dekoratyviniai tinkas pagal savo savybes ir sudėti skirstomas į mineralinius, akrilinius, silikatinius, silikoninius ir mozaikinius. Kiekvienas tinkas yra gaminamas iš įvairių žaliavų, todėl pasižymi skirtingais parametrais ir turi skirtingą paskirtį.

Mineralinis tinkas pats pigiausias tinko variantas.Tinko rišamoji medžiaga yra cementas. Sausi mineralinio tinko mišiniai gaminami iš cemento, užpildo ir įvairaus tipo mažinančių apsorbciją priedų. Jie atsparūs biologiniai korozijai, apaugimui grybeliais bei pelėsiais. Mineralinio tinko spalvinė gama yra gana siaura, todėl patariama naudoti naudoti baltą (arba dažymui skirta) mineralinį tinką ir vėliau dažyti jį bet kokia fasado spalva. Dažymui labiausiai tinka silikatiniai dažai: jais galima dažyti tinką jau po dviejų dienų nuo užtepimo.

Akrilinio tinko pagrindinė rišamoji medžiaga yra sintetinių dervų vandens dispersija. Šios rūšies tinkas yra elastingas, todėl atsparus įvairiems temperatūros pokyčiams, mažai įgeria vandens, todėl ilgiau nei mineralinis išlieka švarus, jo nereikia perdažyti. Jei šiltinat fasadą putų polistirolu, tai akrilinis tinkas jums pats tinkamiausias.

Silikatinis tinkas priklauso mineralinių tinkų grupei. Pagrindinis silikatinio tinko privalumas – didelis laidumas garams. Jei šiltinat fasadą mineralinė arba akmens vata, tai silikatinis tinkas jums tinkamiausias.

Silikoninis tinkas yra brangiausia tinko rūšis. Jis jungia visų minėtų medžiagų privalumus ir savybes. Svarbiausi iš jų: plati spalvų gama, nepaprastas hidrofobiškumas, elastingumas, didelis laidumas garams. Kai kurie silikoniniais tinkai vadinami savaiminio išsivalymo, nes lietaus vanduo nuo jo nuplauna dulkes ir užteršimus.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 SUSISIEKITE

UAB "Montesta" 

Kainų ir terminų klausimais:
I-V 8.00 - 17.00
tel. 8 686 83650

Užsakytas prekes 
tiekiame visoje Lietuvoje.
 

Kontaktinis adresas Alytuje:
Kalnų 49, Alytus, Lietuva

Yra galimybė prekes atsiimti iš KaunoVilniaus sandėlių, arba prekes gauti pristatymo adresu visoje Lietuvoje.

https://www.facebook.com/visostvoros.lt/


https://www.prcheckingtool.com